Seznam přihlášených 2016

Počet přihlášených

Příjmení, Jméno

Team, Město / Obec

Kategorie

1 Hertl Peter KOMPAVA H-TRIATHLON TEAM H muži, ročníky 1997 – 1977
2 Hertl Peter KOMPAVA H-TRIATHLON TEAM K muži, ročníky 1956 a starší
3 Večeřa Lukáš Zlín, FORSAGE Team C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
4 Zdenek Pavlacký Bojkovice H muži, ročníky 1997 – 1977
5 Janata Boris Kompava H-Triathlon Team Skalica H muži, ročníky 1997 – 1977
6 Rakús Milan  Trnava triatlon team, Trnava  J muži, ročníky 1966 – 1957
7 Tereza Kurnická Nové Mesto nad Váhom F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
8 Roman Kurnický Nové Mesto nad Váhom G kluci, holky, ročníky 2000 – 1998
9 Tatiana Kurnická Nové Mesto nad Váhom C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
10 Juřenová Petra TUFO CZ Otrokovice D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
11 Hyneček Honza TUFO CZ OTROKOVICE E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
12 Machová Veronika   D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
13 Wiesner, Jan SUPERIOR RIDERS H muži, ročníky 1997 – 1977
14 Pavelková, Anna Valaští bajkeři C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
15 Pavelková, Marie Valaští bajkeři C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
16 Pavelková, Petra Valaští bajkeři L ženy, ročníky 1997 – 1977
17 Fabián Jiří cyklogalik.cz I muži, ročníky 1976 -1967
18 Hlobilek, Marek   F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
19 Katka Hudečková Hulín Kola Koblížek F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
20 Dalibor Hudeček HULÍN Tufo Otrokovice G kluci, holky, ročníky 2000 – 1998
21 Vašťák Štěpán Uherské Hradiště A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
22 Blaško Ivan Veselí nad Moravou J muži, ročníky 1966 - 1957
23 Formánek Adam Česká Spořitelna Specialized junior mtb team A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
24 Formánek Adam Česká Spořitelna Specialized junior mtb team G kluci, holky, ročníky 2000 – 1998
25 Jiří Gryc Uherské Hradiště D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
26 Slámková Agáta Cykloch team D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
27 Slámková Karolína Cykloch team C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
28 Tereza Sádecká Uherské Hradiště C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
29 Petrželová Ella Uherské Hradiště D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
30 Kuliha Jan Uherské Hradiště - Sady C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
31 Dostálek Nikolas Staré Město C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
32 Švajda Jiří MTB ŠVAJDA TEAM H muži, ročníky 1997 – 1977
33 Sluka Martin Uherské Hradiště C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
34 Sluka Tomáš Uherské Hradiště A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
35 Abdullah, Sára Liliana Uherské Hradiště B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
36 Kyncl Jakub Uh. Ostroh NSN C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
37 Valerie Müllerová Valachbajk team A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
38 Brázdil Zdeněk  Sokol Želechovice nad Dřevnicí  I muži, ročníky 1976 -1967
39 Kohout Lukáš Uherské Hradiště C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
40 Mach Václav Tufo CZ, Otrokovice D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
41 Fabiánová Lucie cyklogalik.cz A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
42 Horňák Adam Kostelany nad Moravou E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
43 Němec Martin Kostelany nad Moravou G kluci, holky, ročníky 2000 – 1998
44 Mach René Sušice I muži, ročníky 1976 -1967
45 Migota Martin Veselí nad Moravou F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
46 Hanáček Vojtěch Uherské Hradiště C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
47 Klement Matyáš TUFO CykloZákladna Otrokovice D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
48 Klementová Magdaléna TUFO CykloZákladna Otrokovice C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
49 Klement Metoděj TUFO CykloZákladna Otrokovice B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
50 Slováček Petr Zlín H muži, ročníky 1997 – 1977
51 Ujčík Filip Uherské Hradiště C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
52 Reisová Elen Zlín B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
53 Mach Lukáš Tufo CZ, Otrokovice E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
54 Mach Jaroslav Napajedla I muži, ročníky 1976 -1967
55 Škubal Filip TUFO CykloZákladna Otrokovice D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
56 Škubal Jan TUFO CykloZákladna Otrokovice D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
57 Michalčík Tobiáš Hluk C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
58 Rachůnek Tadeáš Bánov F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
50 Hanák Jakub Kunovice C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
60 Putira Jan Nilfisk Alto Pro Cycling MTB Team, Olomouc N muži, ročníky 1997 a starší !!!ELITNÍ OKRUH!!!
61 Novotná Laura Uherské Hradiště B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
62 Škubalová Sára Tufo CZ, Zlín B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
63 Hrazdíra Michal Brno B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
64 Šik Jakub Břestek C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
65 Šiková Karolína Břestek B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
66 Hnátek Michal Veselí nad Moravou F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
67 Hnátková Andrea Veselí nad Moravou E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
68 Ella Trochanová Nová Dubnica A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
69 Dorka Ševčíková Uh. Hradiště, Nordica Ski Zlín F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
70 Jančařík Kryštof Uherský Ostroh B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
71 Surman Martin Čachtice,Team Novomestsky superbiker D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
72 Patka Teodor Uherský Brod C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
73 Stýskal Martin Břestek C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
74 Štěpán Jančařík Uherský Ostroh A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
75 Neradil Vojtěch TUFO CZ Otrokovice F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
76 Kadlec Nicolas Brunovce, Slovenská republika E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
77 Kadlecová Alexandra Brunovce, Slovenská republika team Novomestský Superbiker C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
78 Surman Martin Nové Mesto nad Váhom D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
79 Pavel Žák Morkovice, Bike Triatlon Morkovice N muži, ročníky 1997 a starší !!!ELITNÍ OKRUH!!!
80 Richter Lukáš Slušovice, AMENITY EXTREM SPORT TEAM B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
81 Lukáš Mareček Uh.Hradiště  ,jordán B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
82 Jakub Kocháń Uh.Hradiště  ,jordán D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
83 Michal Mareček Uh.Hradiště  ,jordán B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
84 Matula Ondřej Tufo CZ Otrokovice, Hulín E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
85 Marek  Daníček Mtbikers G kluci, holky, ročníky 2000 – 1998
86 Škára Jakub *** C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
87 Škárová Viktorie *** A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
88 Horák Marek Uherské Hradiště B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
89 Štěpán Prokop Uherské Hradiště B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
90 Kulha Jan TUFO CZ Otrokovice E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
91 Kulha Filip TUFO CZ Otrokovice E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
92 Ondra Benjamín   D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
93 Krojzl Marek Uherské Hradiště I muži, ročníky 1976 -1967
94 Klučka Michal Veselí nad Moravou F kluci, holky, ročníky 2003 – 2001
95 Maršálek Jan  Jarošov, HC UH E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
96 Patka, Roman Uherský Brod I muži, ročníky 1976 -1967
97 Kaplanová Ester Uherské Hradiště C kluci, holky, ročníky 2010 – 2009
98 Kaplan Štěpán Uherské Hradiště B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
99 Sládek Richard Uherské Hradiště B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
100 Homolka Jakub Břestek D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
101 Sládková Gabriela Uherské Hradiště A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
102 Kodrla Štěpán Sušice B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
103 Kodrla Matouš Sušice B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
104 Bukvald Viktor Staré Město B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
105 Vitovský Jan Uherské Hradiště D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
107 Beránek Michal Staré Město B kluci, holky, ročníky 2012 – 2011
108 Beránková Sabina Staré Město A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
109 Grebeníček, Štěpán Uherské Hradiště D kluci, holky, ročníky 2008 – 2007
110 Grebeníčková Jasmína Uherské Hradiště E kluci, holky, ročníky 2006 – 2004
111 Machova Aneta TUFO CZ Otrokovice A odrážedla, ročníky 2015 – 2013
112 Űberall Dan Slavičín, MTB Ondřejník H muži, ročníky 1997 – 1977

 

Kontakt

MTBikers doručovací adresa:
MTBikers
Břestek 224
687 08 Buchlovice
CZ
mtbikers@email.cz