Výsledky 2015

Kategorie A - Holky
1 14 Juřenová Natálie 2012   00:00:35.073
2 8 Müllerová Valerie 2012 Valachbajk team 00:00:36.003
3 11 Holoubková Lucie 2013   00:00:51.423
4 98 Šiková Karolína 2012   00:00:53.173
 

Kategorie A - Kluci

1 21 Fiala Tomáš 2012 S.K.Naše rodina 00:00:31.723
2 44 Kaplan Štěpán 2012   00:00:34.123
3 31 Mareček Michal 2012   00:00:39.383
4 36 Klement Metoděj 2012   00:00:40.783
5 82 Sluka Tomáš 2013   00:00:45.143
6 28 Potyka Lukáš 2013   00:00:47.833
7 51 Vašťák Štěpán 2013   00:01:15.003
8 54 Hoferek Jonáš 2012   00:01:31.953
9 48 Janda Jakub 2012   00:01:39.433
  47 Čabla Tomáš 2013   DNS

 

Kategorie B - Holky

1 B-holky 94 Sádecká Tereza 2009   00:07:37.787
2 B-holky 5 Kurnická Tatiána 2009 Novomestský Superbiker 00:07:43.657
3 B-holky 40 Klementová Magdaléna 2009   00:08:12.987
4 B-holky 60 Slámková Karolína 2010 Cykloch Team 00:08:31.237
5 B-holky 73 Cibulková Agáta 2010 FOR BIKES cycling team 00:08:32.817
6 B-holky 122 Píšťková Lucie 2009   00:08:42.517
7 B-holky 37 Nesrstová Nikol 2010   00:09:15.447
8 B-holky 62 Čablová Valerie 2010   00:09:21.997
9 B-holky 111 Novosadová Timea 2010   00:09:30.387
10 B-holky 115 Šuranská Dora 2010   00:09:30.797
11 B-holky 85 Vitovská Alžběta 2010   00:09:37.567
12 B-holky 106 Jančová Bára 2010   00:09:54.077
13 B-holky 80 Jelénková Marie 2009   00:10:15.547
14 B-holky 57 Tománková Emma 2010   00:10:26.667
15 B-holky 32 Vávrová Karolína 2009   00:10:44.917
16 B-holky 59 Kaplanová Ester 2010   00:12:00.647
17 B-holky 35 Abdullah Sára Liliana 2011   00:13:20.417
18 B-holky 63 Kepičová Táňa 2011   00:13:42.777
19 B-holky 96 Klouparová Klára 2010   00:13:58.307
  B-holky 118 Sukaná Michaela 2010   DNF

 

Kategorie B - Kluci

1 B-kluci 88 Večeřa Lukáš 2009   00:06:55.173
2 B-kluci 90 Vlk Štěpán 2009 team ČeMBA 00:07:12.793
3 B-kluci 74 Kyncl Jakub 2010   00:07:13.363
4 B-kluci 104 Šik Jakub 2009   00:07:21.483
5 B-kluci 66 Uherek Kristián 2010   00:07:23.783
6 B-kluci 93 Hanáček Vojtěch 2009   00:07:58.743
7 B-kluci 34 Kohout Lukáš 2009   00:08:15.883
8 B-kluci 76 Hoferek Ondřej 2009   00:08:27.073
9 B-kluci 102 Hýžďal Vojtěch 2010 Kolokroužek Zlín 00:08:47.983
10 B-kluci 103 Hanák Jakub 2009   00:08:48.473
11 B-kluci 89 Sluka Martin 2010   00:08:54.693
12 B-kluci 23 Crkva Matěj 2011   00:09:17.723
13 B-kluci 53 Šípek Ondřej 2011   00:09:24.043
14 B-kluci 109 Kuliha Jan 2009   00:09:38.583
15 B-kluci 18 Kučera Vojtěch 2010   00:09:40.453
16 B-kluci 112 Dostálek Nikolas 2009   00:09:50.243
17 B-kluci 69 Stýskal Martin 2009   00:09:56.193
18 B-kluci 1 Podškubka Vojta 2010   00:10:03.443
19 B-kluci 83 Jelének Matouš 2009   00:10:13.523
20 B-kluci 77 Válek Jiří 2010   00:10:54.933
21 B-kluci 38 Hrabáč Filip 2010   00:12:36.733
22 B-kluci 10 Müller Tibor 2009 Valachbajk team 00:12:57.953
23 B-kluci 13 Škrášek Martin 2011   00:12:59.423
24 B-kluci 29 Mareček Lukáš 2011   00:15:01.463
25 B-kluci 100 Kloupar Kryštof 2011   00:15:40.693

 

Kategorie C - Holky

1 C-holky 16 Hudečková Anna 2007 Cyklo MXM Hulin 00:10:45.473
2 C-holky 26 Machová Veronika 2007 CYKLO MXM HULÍN 00:12:14.633
3 C-holky 7 Juřenová Petra 2007   00:12:15.943
4 C-holky 43 Slámková Agáta 2008 Cykloch Team 00:12:20.113
5 C-holky 52 Cibulková Terezka 2006 FOR BIKES cycling team 00:12:39.603
6 C-holky 9 Holoubková Eliška 2008   00:12:55.703
7 C-holky 124 Švajdová Karolína 2006 DT SWISS bike team 00:13:16.863
8 C-holky 79 Čablová Tereza 2006   00:13:34.603
9 C-holky 97 Pindurová Anna 2006 TK Uherské Hradiště 00:13:53.213
10 C-holky 117 Chudárková Veronika 2008 Cykloch team 00:14:16.003
11 C-holky 99 Novosadová Viola 2007   00:15:44.733
12 C-holky 39 Vávrová Vendula 2006   00:15:56.123
13 C-holky 75 Čablová Daniela 2007   00:16:06.563
14 C-holky 70 Gabrielová Eliška 2006   00:17:12.063
15 C-holky 49 Baďurová Nikola 2008   00:17:36.723
16 C-holky 67 Petrželová Ella 2008 Sokol 00:17:40.293
17 C-holky 68 Gabrielová Anna 2008   00:18:30.453

 

Kategorie C - Kluci

1 C-kluci 46 Matula Ondřej 2006 Cyklo MXM Hulin 00:09:47.037
2 C-kluci 120 Šuranský Vít 2007 Cykloch Team 00:11:09.867
3 C-kluci 113 Sklenařík David 2006   00:11:22.067
4 C-kluci 24 Beneš Martin 2007   00:12:07.197
5 C-kluci 121 Sukaný Martin 2006   00:12:09.397
6 C-kluci 45 Šípek Štěpán 2006   00:12:10.807
7 C-kluci 101 Klement Matyáš 2007   00:12:37.777
8 C-kluci 105 Čapoun Filip 2006 Cyklochteam 00:12:59.457
9 C-kluci 86 Sádecký Jakub 2006   00:12:59.997
10 C-kluci 27 Mach Václav 2008   00:13:14.637
11 C-kluci 61 Válek Josef 2006   00:13:15.337
12 C-kluci 92 Kovanda Vojtěch 2007 Kolokroužek Zlín 00:13:34.227
13 C-kluci 55 Šnajdar jakub 2006   00:13:56.807
14 C-kluci 64 Ondra Benjamín David 2008   00:13:57.477
15 C-kluci 125 Chrenčík Jiří 2007 Halenkovice 00:14:01.507
16 C-kluci 110 Martínek Jonáš 2008   00:14:13.477
17 C-kluci 22 Záhorec Adam 2008   00:14:52.517
18 C-kluci 71 Holiš Vít 2007   00:15:35.957
19 C-kluci 81 Vitovský Jan 2008   00:16:11.937
20 C-kluci 116 Gryc Jiří 2007   00:16:22.627
21 C-kluci 30 Petřík Mikuláš 2007   00:16:22.977
22 C-kluci 107 Toček Vojta 2008   00:16:44.507
23 C-kluci 33 Kocháň Jakub 2007   00:18:09.427
24 C-kluci 12 Müller Petr 2007 Valachbajk team 00:19:45.677

 

Kategorie D - Holky

1 D-holky 2 Kurnická Tereza 2003   00:10:38.000
2 D-holky 126 Hudečková Kateřina 2003 Cyklo MXM Hulín 00:11:46.410
3 D-holky 139 Ševčíková Dorka 2003 Nordica Ski Zlín 00:12:03.780
4 D-holky 119 Brtníčková Michaela 2003 4EVER Cyklo Bulis 00:13:01.830
5 D-holky 114 Chudárková Aneta 2003 Cykloch team 00:13:22.860
6 D-holky 138 Zámečníková Dajána 2004   00:20:51.630
  D-holky 84 Lišická Sára 2005   DNF

 

Kategorie D - Kluci

1 D-M 15 Hudeček Jan 2004 Cyklo MXM Hulin 00:11:17.310
2 D-M 25 Mach Lukáš 2004 CYKLO MXM HULÍN 00:11:25.610
3 D-M 19 Chovanec Tomáš 2004 MG Bike Team 00:11:31.120
4 D-M 142 Jurák Ondřej 2004 Team Juvacyklo 00:11:37.930
5 D-M 95 Hyneček Jan 2005 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 00:12:17.560
6 D-M 133 Svoboda Jan 2004   00:13:47.090
7 D-M 78 Mikláš Josef 2004   00:13:47.390
8 D-M 108 Sklenařík Michal 2004   00:14:01.260
9 D-M 87 Hýžďal Vít 2005 Kolokroužek Zlín 00:14:52.080
10 D-M 91 Rachůnek Tadeáš 2003   00:15:14.550
11 D-M 3 Habarta Vít 2004   00:15:50.330
12 D-M 72 Hanáček Martin 2004   00:15:56.900
13 D-M 42 Tománek Viktor 2005   00:17:17.020

 

Kategorie E - Holky

1 E-holky 4 Paulechová Radka 2001 Novomestský superbiker 00:15:45.063
2 E-holky 128 Chrenčíková Hana 2001 Halenkovice 00:22:46.303

 

Kategorie E - Kluci

1 E-kluci 6 Kurnický Roman 2000   00:14:14.653
2 E-kluci 127 Hudeček Dalibor 2000 Cyklo MXM Hulín 00:15:08.473
3 E-kluci 56 Šípek Martin 2000   00:15:58.323
4 E-kluci 123 Ondrejec Vladimír 2001 Cyklo MXM Hulín 00:16:41.613
5 E-kluci 131 Hnátek Michal 2001   00:17:23.443
6 E-kluci 129 Mikulčík Lukáš 2000   00:17:41.403
7 E-kluci 132 Zachar Jan 2001 Jiskra Staré Město 00:20:34.193
8 E-kluci 17 Štěrba Radek 2000   00:21:02.383

 

Kategorie F - Holky

1 F-holky 164 Joannidu Sofie 1999 Bike 2000 00:57:41.597
  F-holky 159 Knapková Denisa 1998 Superior riders DNS

 

Kategorie F - Kluci

1 F-kluci 58 Formánek Adam 1999 Cyklo MXM Hulín 00:49:37.027
2 F-kluci 165 Daněk Lukáš 1997 Bike Triatlon Morkovice 00:54:50.057
3 F-kluci 170 Deníček Marek 2001 Juvacyklo 00:59:16.327
4 F-kluci 173 Zámečník Kristián 1997 Plavecký oddíl Uherské Hradiště 00:59:35.387
5 F-kluci 166 Pavelka Ondřej 1998   01:01:53.807
6 F-kluci 50 Šimek David 2000 MTBikers 01:19:08.587

 

Kategorie G

1 G-muži 136 Hertl Petr Junior 1977 Kompava H-Triathlon Team 00:46:46.723
2 G-muži 130 Lekeš Jan 1989 Uherský Ostroh Cyklotrenink.com 00:47:30.383
3 G-muži 146 Říha Aleš 1990   00:48:38.293
4 G-muži 137 Janata Boris 1994 Kompava H-Triathlon Team 00:50:08.823
5 G-muži 148 Kropáček Radek 1979   00:50:18.573
6 G-muži 147 Nezmar Jiří 1981   00:50:47.523
7 G-muži 168 Wiesner Jan 1992   00:51:53.053
8 G-muži 184 Habáň Ondřej 1980 Juvacyklo 00:55:21.743
9 G-muži 140 Lukáč Erik 1977 Kompava H-Triathlon Team 00:56:27.323
10 G-muži 158 Píštěk Radim 1978   00:57:06.033
11 G-muži 176 Fusek Petr 1991   00:57:56.903
12 G-muži 156 Pavlacký Zdeněk 1988   00:58:33.673
13 G-muži 171 Dalajka David 1990   01:00:32.293
14 G-muži 150 Hanák Kamil 1984   01:03:13.743
15 G-muži 145 Gregárek Michal 1991   01:03:55.803
16 G-muži 163 Novák Jakub 1993 Cyklofit.cz 01:03:59.523
17 G-muži 152 Neznámý Lubomír 1983   01:16:52.813
  G-muži 154 Elfmark František ml. 1978   DNF

 

Kategorie H

1 H-muži 141 Krejčí Michal 1975   00:49:07.640
2 H-muži 181 Švajda Martin 1975 DT SWISS bike team 00:50:22.110
3 H-muži 169 Mach Jaroslav 1972   00:51:05.770
4 H-muži 172 Koníček Pavel 1971 Pink Horses Team 00:51:34.470
5 H-muži 175 Rakus Milan 1966 Triatlon Team Trnava 00:57:48.160
6 H-muži 143 Ries Vladimír 1972   01:02:09.100
7 H-muži 161 Václavek Martin 1970 Eagle.SC Orel jednota Zlín 01:07:10.160
8 H-muži 144 Šopík David 1974 Bojkovice 01:09:11.290
9 H-muži 160 Blaško Ivan 1966   01:11:07.840
  H-muži 167 Kloupar Karel 1978 Archico DNF

 

Kategorie I+J

1 I-muži 177 Javora Stanislav 1962 Valachbajk team 00:53:47.550
2 I-muži 149 Peza Zdeněk 1962 MTBikers 00:58:34.660
3 I-muži 182 Sláma Richard 1962 PBV MTB Team Brno 00:59:42.860
4 I-muži 134 Valúch Karol 1959 Kompava H-Triathlon Team 01:00:15.590
5 I-muži 135 Hertl Petr Senior 1948 Kompava H-Triathlon Team 01:00:32.170
6 I-muži 20 Polanský Leopold 1963 Valachbajk team 01:03:40.320

 

Kategorie K+L

1 K-ženy 157 Berková Irena 1982 Team amenity- Extrem sport 00:49:47.477
2 K-ženy 174 Huříková Tereza 1987 Superior MTB 00:49:56.557
3 K-ženy 153 Kolašínová Johana 1989 Superior riders 00:51:48.967
4 K-ženy 178 Javorová Lucie 1987 Valachbajk team 00:58:40.157
5 L-ženy 151 Pezová Hana 1962 MTBikers 00:58:50.237
  K-ženy 41 Monika Vérostová 1978   DNF

 

Kategorie M

1 M-muži 185 Adel Filip 1990 SUPERIOR MTB TEAM 01:12:37.097
2 M-muži 186 Jobánek Jan 1983 SUPERIOR MTB TEAM 01:12:37.687
3 M-muži 194 Kozel Michal 1990 SUPERIOR MTB TEAM 01:12:54.657
4 M-muži 188 Hradil Jiří 1986 FORCE KCK Zlín 01:13:14.877
5 M-muži 191 Brázdil Jiří 1988 BT Sazovice 01:13:15.717
6 M-muži 155 Haman Martin 1984 Superior riders 01:14:39.057
7 M-muži 162 Šafraník Kryštof 1997 Bike 2000 01:15:09.787
8 M-muži 193 Peza Jan 1984 MTBikers 01:15:50.077
9 M-muži 180 Zvonek Milan 1984 Nilfisk Alto Team 01:16:29.017
10 M-muži 179 Jurák Vašek 1975 Juvacyklo 01:17:52.267
11 M-muži 192 Kašpar Roman 1983   01:22:59.837
12 M-muži 183 Klement Jakub 1986   01:23:08.857
13 M-muži 195 Fišera Ondřej 1990 Amenity Extrem Sport Team 01:24:32.837
14 M-muži 189 Bulejko Roman 1988 Mibutrans 01:25:02.557
15 M-muži 190 Kopeček Vladan 1979 BT Sazovice 01:25:26.067
  M-muži 187 Ptáček Michal 1989   DNS

 

Kontakt

MTBikers doručovací adresa:
MTBikers
Břestek 224
687 08 Buchlovice
CZ
mtbikers@email.cz