Výsledky roku 2013

A

ABS

Kat.

KAT

Jméno

Klub

Čas

Rozdíl

Bydliště

1

1

A-M

23

Hoferek Ondřej

Team-Hoferek

00:00:24.373

 

Uherské Hradiště

2

1

A-F

25

Klementová Magdalena

 

00:00:27.363

00:00:02.990

Kvasice

3

2

A-F

12

Nesrstová Nikol

 

00:00:33.083

00:00:08.710

Uherské Hradiště

4

3

A-F

34

Klouparová Klára

 

00:00:33.763

00:00:09.390

Uherské Hradiště

5

4

A-F

28

Tománková Denisa

 

00:00:40.763

00:00:16.390

Kunovice

6

2

A-M

13

Šátek Jan

 

00:00:41.123

00:00:16.750

Praha 9

7

3

A-M

36

Říha Martin

 

00:00:44.433

00:00:20.060

Staré Město

8

5

A-F

10

Čablová Valerie

 

00:00:53.353

00:00:28.980

Kunovice

9

6

A-F

14

Šátková Martina

 

00:01:09.223

00:00:44.850

Uherské Hradiště

10

4

A-M

33

Kloupar Kryštof

 

00:01:21.673

00:00:57.300

Uherské Hradiště

B

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

B-M

17

Urban Jakub

2008

 

00:06:49.887

2

 

21.XII

Lhota u Vsetina

2

2

B-M

2

Letev Radim

2007

Cyklo MXM Hulín

00:07:16.577

2

00:00:26.690

19.82

Hulín

3

3

B-M

27

Maňásek Miroslav

2007

 

00:07:39.647

2

00:00:49.760

18.82

Uherské Hradiště

4

1

B-F

51

Juřenová Petra

2007

 

00:08:07.937

2

00:01:18.050

17.74

Napajedla

5

2

B-F

24

Machová Veronika

2007

BIKE TEAM NAPAJEDLA

00:08:10.837

2

00:01:20.950

17.63

Napajedla

6

3

B-F

7

Dytrychová Lucie

2007

 

00:08:24.417

2

00:01:34.530

17.14

Bysřice pod Hostýnem

7

4

B-F

29

Machačová Zuzana

2007

 

00:08:24.577

2

00:01:34.690

17.14

Přerov

8

5

B-F

32

Navrátilová Martina

2007

 

00:09:42.517

2

00:02:52.630

14.85

Ostrožská Nová Ves

9

6

B-F

65

Wilímová Sára

2007

 

00:09:48.397

2

00:02:58.510

14.69

Ostrožská Nová Ves

10

4

B-M

64

Pavlica Cyril

2007

 

00:09:54.737

2

00:03:04.850

14.55

Uherské Hradiště

11

7

B-F

62

Vaculová Kristýna

2008

Pasekáři

00:09:55.837

2

00:03:05.950

14.52

Kladná - Žilín

12

5

B-M

11

Nesrsta Matyáš

2007

 

00:10:29.007

2

00:03:39.120

13.74

Uherské Hradiště

13

6

B-M

16

Šátek Dominik

2008

 

00:10:38.977

2

00:03:49.090

13.54

Praha 9 - Kbely

14

7

B-M

18

Havránek Jakub

2007

 

00:10:57.737

2

00:04:07.850

13.15

Uherské Hradiště

15

8

B-M

30

Klemet Matyáš

2007

 

00:11:00.627

2

00:04:10.740

13.IX

Kvasice

16

9

B-M

58

Stromberger Petr

2007

 

00:11:19.477

2

00:04:29.590

XII.72

Uh. Hradiště

17

8

B-F

54

Baďurová Nikola

2008

 

00:11:21.107

2

00:04:31.220

XII.69

Uherské Hradiště

18

9

B-F

19

Kurnická Tatiana

2009

 

00:11:52.387

2

00:05:02.500

XII.13

Nové Město n. Váhom

19

10

B-M

37

Říha Tomáš

2007

 

00:11:57.817

2

00:05:07.930

12.V

Staré Město

 

 

B-M

59

Petřík Mikuláš

2007

 

DNF

 

 

 

Uherské Hradiště

C

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

C-M

60

Kulha Filip

2004

MXM Hulín

00:10:12.790

2

 

18.82

Kaňovice

2

2

C-M

21

Jurák Ondřej

2004

Juvacyklo U.H.

00:10:47.080

2

00:00:34.290

17.81

NULL

3

3

C-M

5

Hyneček Jan

2005

Amenity-Extrem sport team

00:11:10.790

2

00:00:58.000

17.19

Otrokovice

4

4

C-M

48

Rafaj Martin

2004

Cykloch team

00:11:39.370

2

00:01:26.580

16.48

Zlín

5

5

C-M

43

Mikláš Josef

2004

 

00:11:43.160

2

00:01:30.370

16.39

Strání

6

6

C-M

57

Sklenařík Michal

2004

 

00:11:52.960

2

00:01:40.170

16.18

Fryšták

7

7

C-M

46

Matula Ondřej

2006

Cyklo MXM Hulín

00:11:53.280

2

00:01:40.490

16.16

Hulín

8

8

C-M

61

Kulha Jan

2006

MXM Hulín

00:12:00.090

2

00:01:47.300

16.00

Kaňovice

9

9

C-M

44

Bečica Jan

2004

Jordan

00:12:02.030

2

00:01:49.240

15.96

Mařatice

10

10

C-M

40

Knoflíček Aleš

2005

Cyklo MXM Hulín

00:12:33.070

2

00:02:20.280

15.30

Hulín

11

11

C-M

56

Sklenařík David

2006

 

00:14:23.170

2

00:04:10.380

13.35

Fryšták

12

1

C-F

3

Hnátková Andrea

2005

 

00:14:46.360

2

00:04:33.570

13.00

Veselí nad Moravou

13

12

C-M

47

Frajt Patrik

2004

 

00:15:26.450

2

00:05:13.660

XII.44

Uherské hradiště

14

13

C-M

35

Šnajdar Jakub

2006

 

00:15:38.860

2

00:05:26.070

XII.28

Tupesy

15

14

C-M

63

Pavlica Štěpán

2004

 

00:15:57.410

2

00:05:44.620

12.IV

Uherské Hradiště

16

15

C-M

31

Hušek Tadeáš

2005

 

00:16:28.090

2

00:06:15.300

XI.66

Uherské Hradiště

D

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Ztráta

km/h

1

1

D-M

4

Letev Jakub

2001

Cyklo MXM Hulín

00:11:56

 

18,1

2

2

D-M

6

Letev Marek

2003

Cyklo MXM Hulín

00:12:07

00:00:11

17,83

3

3

D-M

55

Dubčák Pavel

2003

4ever Cyklo Bulis

00:12:24

00:00:27

17,42

4

4

D-M

70

Hartman Jan

2001

 

00:13:20

00:01:23

16,2

5

5

D-M

74

Ondřejec Vladimír

2001

Cyklo MXM Hulín

00:13:24

00:01:28

16,12

6

6

D-M

73

Franek Jakub

2001

 

00:13:32

00:01:35

15,96

7

7

D-M

8

Hnátek Michal

2001

 

00:13:41

00:01:45

15,79

8

8

D-M

75

Ondřejec Vít

2003

 

00:16:59

00:05:02

12,72

9

9

D-M

52

Stužka Václav

2003

 

00:23:27

00:11:31

9,21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

1

D-F

20

Kurnická Tereza

2003

Cis Žilina

00:11:56

 

18,1

11

2

D-F

66

Hudečková Kateřina

2003

 

00:13:40

00:01:43

15,8

12

3

D-F

49

Brtníčková Michaela

2003

4ever Cyklo Bulis

00:17:27

00:05:30

12,38

13

4

D-F

41

Blahová Adéla

2001

volejbal TJ Slovácká Slavia UH

00:17:55

00:05:58

12,06

14

5

D-F

53

Baďurová Simona

2003

 

00:23:12

00:11:15

9,31

E

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

E-M

42

Formánek Adam

1999

Cyklo MXM Hulín

00:16:48.253

3

 

19.29

Hulín

2

2

E-M

67

Hudeček Dalibor

2000

MXM Hulín

00:17:13.893

3

00:00:25.640

18.82

Hulín

3

3

E-M

76

Skyba Zdeněk

1999

 

00:17:26.153

3

00:00:37.900

18.59

Otrokovice

4

4

E-M

68

Mančík Pavel

1998

MTBikers

00:17:46.583

3

00:00:58.330

18.24

Vracov

5

5

E-M

69

Jurča Martin

1998

CK Dakon Pharma Zekon

00:18:12.533

3

00:01:24.280

17.80

Kunovice

6

6

E-M

9

Svízela Tomáš

2000

Cyklo MXM Hulín

00:18:13.473

3

00:01:25.220

17.79

Kroměříž

7

7

E-M

39

Krušina Filip

2000

Veselování Otrokovice

00:22:40.473

3

00:05:52.220

14.29

Zlechov

8

8

E-M

50

Hrbáč Martin

1999

 

00:23:34.423

3

00:06:46.170

13.75

Veselí nad Moravou

 

 

E-M

15

Bůbela Jiří

1998

GT team Velehrad

DNF

2

 

 

Velehrad

 

 

E-M

22

Kurnický Roman

2000

Cis Žilina

DNF

 

 

 

Nové Město n. Váhom

F

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

F-M

109

Kotas Jan 

1995

Bike triatlon Morkovice

00:53:58.510

4

 

22.79

Kroměříž

2

2

F-M

77

Šafraník Kryštof

1997

CK Dacom Pharma Kyjov

00:55:35.990

4

00:01:37.480

22.13

Velehrad

3

3

F-M

79

Tomša Juraj

1995

Kompava H- triatlon team

01:02:19.290

4

00:08:20.780

19.74

Holíč

4

4

F-M

101

Zámečník Kristián

1997

 

00:48:22.530

3

-1L

 

Staré Město

5

5

F-M

72

Lysoněk Jakub

1997

Cykloservis Lysoněk

00:51:16.750

3

-1L

 

Salaš

G

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

G-M

103

Hyneček Roman

1975

amenity-extrem sport team

00:51:50.103

4

 

23.73

Otrokovice

2

2

G-M

85

Oravec Petr

1993

CK Pemap Přerov

00:54:03.973

4

00:02:13.870

22.76

Lipník

3

3

G-M

38

Kloupar Karel

1978

 

00:54:45.883

4

00:02:55.780

22.47

Uherské Hradiště

4

4

G-M

86

Jan Janda

1993

CK Pemap Přerov

00:56:22.623

4

00:04:32.520

21.82

Beňov

5

5

G-M

87

Javůrek Jiří

1993

CK Pemap Přerov

00:57:02.003

4

00:05:11.900

21.57

Přerov

6

6

G-M

107

Zapalač Lukáš

1984

 

00:57:43.983

4

00:05:53.880

21.31

Nový Hrozenkov

7

7

G-M

99

Navrátil Tomáš

1988

Bike Triatlon Morkovice

00:57:55.133

4

00:06:05.030

21.24

Kroměříž

8

8

G-M

78

Kollár Tomáš

1990

MTBikers

00:58:08.653

4

00:06:18.550

21.16

Veselí nad Moravou

9

9

G-M

97

Bulejko Roman

1988

Mibutrans

00:58:25.843

4

00:06:35.740

21.VI

Veletiny

10

10

G-M

88

Říha Aleš

1990

Team Righ Power Energy

00:59:44.273

4

00:07:54.170

20.59

Sušice

11

11

G-M

100

Moravec Jaroslav

1987

Cyklotrenink GIANT

01:05:12.603

4

00:13:22.500

18.87

Mistřice

12

12

G-M

96

Moštěk Richard

1977

 

01:06:00.703

4

00:14:10.600

18.64

Vlčnov

13

13

G-M

108

Strelec Josef

1988

Morkovice

01:07:08.833

4

00:15:18.730

18.32

Morkovice

14

14

G-M

82

Chovanec Filip

1993

Kroměříž

00:52:39.673

3

-1L

 

Postoupky

15

15

G-M

91

Gerstberger Radim

1990

 

00:55:48.883

3

-1L

 

Veselí nad Moravou

16

16

G-M

83

Klínkovský Tomáš

1986

 

00:57:44.803

3

-1L

 

Zlín

17

17

G-M

90

Dlouhý Jakub

1988

 

00:59:11.613

3

-1L

 

Uherské Hradiště

18

18

G-M

45

Šnajdar Jan

1979

 

01:00:10.293

3

-1L

 

Tupesy

 

 

G-M

102

Suček Petr

1974

Dynamic Metals

DNF

 

-4L

 

Uherské Hradiště

H

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

H-M

95

Koníček Pavel

1971

Stáj Hradčovice

00:58:35.390

4

 

21.00

Hradčovice

2

2

H-M

71

Mančík Stanislav

1968

MTBikers

00:59:28.820

4

00:00:53.430

20.68

Vracov

3

3

H-M

104

Novák Jaroslav

1970

Otrokovice

01:00:37.120

4

00:02:01.730

20.29

Otrokovice

4

4

H-M

26

Mach Jaroslav

1982

BIKE TEAM NAPAJEDLA

01:04:17.880

4

00:05:42.490

19.13

Napajedla

5

5

H-M

89

Linek Petr

1959

Eleven Rubena Test team

01:05:29.080

4

00:06:53.690

18.78

Zlín

6

6

H-M

80

Herl Petr

1948

KOMPAVA H-TRIATLON TEAM

01:06:44.560

4

00:08:09.170

18.43

Skalica

7

7

H-M

84

Mach René

1972

 

01:08:01.140

4

00:09:25.750

18.VIII

Sušice

K

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

K-F

105

Pezová Hana

1962

SEAT IVOS Zlín

00:51:40.610

3

 

 

Uherské Hradiště

2

2

K-F

1

Krysavá Krysa (Uhlířová Alžběta)

1985

MTBikers

01:06:16.440

3

00:14:35.830

 

Zlín

3

3

K-F

106

Šiková Vlasta

1966

MTBikers

00:52:06.230

2

-1L

 

Břestek

M

ABS

Kat.

KAT.

Jméno

Nar.

Klub

Čas

Kol

Rozdíl

km/h

Bydliště

1

1

M-M

92

Kozel Michal

1990

EPEnergy Merida

01:17:16.873

6

 

15.92

Obla

2

2

M-M

110

Žák Pavel

1987

Bike Triatlon Morkovice

01:20:31.773

6

00:03:14.900

15.28

Morkovice

3

3

M-M

93

Petříček Tomáš

1990

Kvasice BIKE TRIATLON MORKOVICE

01:21:02.473

6

00:03:45.600

15.18

Nová Dědina

4

4

M-M

117

Hradil Jiří

1986

FORCE KCK ZLÍN

01:22:28.513

6

00:05:11.640

14.92

Zlín

5

5

M-M

114

Václav Jurák

1975

Juvacyklo U.H.

01:22:43.883

6

00:05:27.010

14.87

NULL

6

6

M-M

81

Hertl Petr

1977

KOMPAVA H-TRIAHLON TEAM

01:28:06.693

6

00:10:49.820

13.96

Skalica

7

7

M-M

113

Vrba Ivo

1980

Rock Technik TT

01:29:16.223

6

00:11:59.350

13.78

Přerov

8

8

M-M

115

Piruch Martin

1994

Inkospor-team.cz

01:29:52.003

6

00:12:35.130

13.69

Horní Němčí

9

9

M-M

112

Kotlaba Radim

1975

CZECH OUTDOOR CLUB

01:33:06.943

6

00:15:50.070

13.21

Babice

10

10

M-M

111

Krejčíř Marek

1985

Bike Triatlon Morkovice

01:19:17.863

5

-1L

 

Morkovice

11

11

M-M

118

Hečko Martin

1987

Heckom.cz

01:19:50.803

5

-1L

 

Zlín

12

12

M-M

94

Nehoda Jiří

1993

Bike Triatlon Morkovice

01:27:03.473

5

-1L

 

Nová Dědina

13

13

M-M

116

Sládeček Lukáš

1982

CK Pemap Přerov

01:29:48.613

5

-1L

 

Tovačov

14

14

M-M

98

Hrančík David

1990

 

01:38:16.893

5

-1L

 

Buchlovice

 

 

Kontakt

MTBikers doručovací adresa:
MTBikers
Břestek 224
687 08 Buchlovice
CZ
mtbikers@email.cz